Arama Motoru Optimizasyonu

arama motoru
SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Arama motorlarındaki “ücretsiz”, “organik”, “editör” veya “doğal” arama sonuçlarından trafik alma sürecidir.

Daha fazla trafik elde etmenin anahtarı, içeriğin arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya pazarlamasıyla bütünleştirilmesinde yatmaktadır.

83
%
Organik Trafik - Arttırma
52
%
Siteden Çıkma Oranı - Azaltma
38
%
Ziyaret Süresi - Arttırma
27
%
Sitede Kalma Süresi - Arttırma
Google, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları, arama motorunun kullanıcılarla en alakalı gördüğü şeylere göre web sayfaları ve videolar veya yerel listeler gibi diğer içeriklerin gösterildiği ve sıralandığı birincil arama sonuçlarına sahiptir.
  • Harika İçerik, kullanıcıları sayfalarınıza bağlamaya teşvik eder ve Google ™ 'ı sayfalarınızın ilginç ve yetkili olduğunu gösterir. Bu, arama motorunun başarısına yol açar, çünkü Google ™ arama sonuçlarında ilginç ve yetkili sayfaları göstermek ister.
  • Potansiyel müşterilerinizin nasıl oluştuğunu ve ne aradıklarını anlamak için zaman ayırdıktan sonra, rakiplerinize ve ilgili sitelerinize trafik çeken anahtar kelimelere bakıyoruz ve kendi sitenize trafik çekmenin şartlarını inceliyoruz.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Temel Hizmetlerimiz:

ORGANİK ARAMA
Organik arama sonuçları, sayfalara ayrılmış listeler olarak görünür, arama terimleriyle alaka düzeyine dayanır.
ON-PAGE SEO
One Page Seo. arama sıralamasındaki konumu iyileştirmek için web sitesinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.
LİNK İNŞASI
Arama motorları için sayfalar arası bağlantılardır. Gelişmiş bağlantı analizi ile sayfaların birbirleriyle ilgili olduğunu keşfedebilir.

Website Analiz

Web siteniz rakiplerinize göre nasıl sıralanıyor? Siteniz % 20 daha yavaşsa, yükleme süresi kullanıcılarınız için fark edilebilir bir şekilde yavaş olacaktır. WmTheme, sitenizin yükleme süresi ve web sitenizin kalitesinin, kullanıcıların deneyimine engel olmaktan çok yararlı olduğundan emin olmanızı sağlar.

Sitenizi en iyi şekilde optimize edelim

İşletmenizi internete bağlamanıza ve tutkuyla büyümenize yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanlığı ile WmTheme başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortak olmaya adaydır.